Popis
| Značka | Dell |
| Model | ChromeBook 11 3120 (4GB) (Quality: Bazár) |
| Produktový kód | 15231670 |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Bazár |
| Procesor | Intel® Celeron® N2840 2.16 GHz [Max. Turbo Frequency 2.58 GHz] |
| Rad procesora | Intel Celeron |
| Pamäť RAM | 4GB LPDDR3 Onboard |
| Úložisko | 16GB (eMMC) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 11,6″ (29,4 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1366 x 768) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Nie |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Operačný systém | Chrome OS |
| Konektory externé | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x HDMI 1.4 |
| Čítačka pamäťových kariet | SD |
| Touchpad | Áno |
| AC Adapter | 7,4 x 5mm 65W / 90W 19.5V / 3.34A / 4.62A |
| Vek produktu | 2014 |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Rozmery | 297 mm x 217 mm x 21 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.