Popis
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab A8 LTE (2021) Grey 64GB |
| Produktový kód | 1900316(SM-X205) |
| Dostupnosť | Skladom 2-4 ks |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. |
| Procesor | Unisoc Tiger T618 (12 nm) |
| Uhlopriečka displeja | 10,5″ (26,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WUXGA (1920 x 1200) |
| Wi-Fi | Áno |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 64 GB |
| RAM | 3GB |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Rozmery | 161 mm x 6 mm x 246 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.