Popis
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy Tab S5e LTE (2019) Black 64GB |
| Produktový kód | 1900319(SM-T725) |
| Dostupnosť | Skladom 5-10 ks |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. |
| Procesor | Qualcomm SDM670 Snapdragon 670 (10 nm) |
| Uhlopriečka displeja | 10,5″ (26,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WQXGA (2560 x 1600) |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 64 GB |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Rozmery | 160 mm x 5 mm x 245 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.