Popis
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy Xcover 5 (2021) Black 64GB |
| Produktový kód | 1410337(SM-G525F) |
| Dostupnosť | Skladom 2-4 ks |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. |
| Uhlopriečka displeja | 5,3″ |
| Rozlíšenie displeja | 720 x 1480 |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 64 GB |
| Procesor | Exynos 850 (8nm) |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 71 mm x 9 mm x 147 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.