Popis
| Značka | HP |
| Model | ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue (Quality: Bazár) |
| Produktový kód | 15234597 |
| Dostupnosť | Skladom 5-10 ks |
| Trieda | Bazár |
| Procesor | Intel® Pentium Silver N5030 1.10 GHz [Max. Turbo Frequency 3.10 GHz] |
| Rad procesora | Intel Pentium Silver |
| Pamäť RAM | 8GB LPDDR4 Onboard |
| Úložisko | 256GB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 11,6″ (29,4 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1366 x 768) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 605 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | 1 x HDMI LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.1 1 x USB Type-C |
| Touchpad | Áno |
| Display Technology | IPS |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Farba | Blue |
| Vek produktu | 2016 |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Rozmery | 300 mm x 205 mm x 21 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.