Popis
| Značka | Lenovo |
| Model | ThinkPad Yoga 11e Gen 3 (Touchscreen) (Quality: Bazár, Without Battery) |
| Produktový kód | 15232849 |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Bazár |
| Procesor | Intel® Celeron® N3150 1.60 GHz [Max. Turbo Frequency 2.08 GHz] |
| Rad procesora | Intel Celeron |
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| Úložisko | 128GB SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 11,6″ (29,4 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1366 x 768) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Čítačka pamäťových kariet | 1 x 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Batéria | bez batérie |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Vek produktu | 2017 |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Rozmery | 300 mm x 210 mm x 23 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.