Popis
| Značka | Lenovo |
| Model | ThinkPad L420 (Quality: Bazár, Without Battery) |
| Produktový kód | 15232873 |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Bazár |
| Procesor | Intel® Core™ i3-2350M 2.30 GHz |
| Rad procesora | Intel Core i3 |
| Generácia procesorov | 2. Generácia |
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| Úložisko | 320GB Pevný disk 2,5″ |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Uhlopriečka displeja | 14″ (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1366 x 768) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics |
| Čipset základnej dosky | Intel QM67 Express |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | 2 x USB 2.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) 1 x USB 2.0 / eSATA 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Touchpad | Áno |
| Trackpoint | Trackpoint |
| ExpressCard slot | Áno |
| Batéria | bez batérie |
| Vek produktu | 2012 |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Rozmery | 340 mm x 233 mm x 30 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.