Popis
| Značka | Lenovo |
| Model | ThinkPad X270 |
| Produktový kód | 15212279 |
| Dostupnosť | Skladom 2-4 ks |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. |
| Procesor | Intel® Core™ i5-7300U 2.6GHz [Max. Turbo Frequency 3.50 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| Úložisko | 256GB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 12,5″ (31,7 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1366 x 768) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 620 |
| Čipset základnej dosky | Intel QM77 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) USB Type-C 3.1 |
| Čítačka pamäťových kariet | 4 in 1 |
| Touchpad | Áno |
| Trackpoint | Trackpoint |
| Dokovací port | Áno |
| Vek produktu | 2017 |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Rozmery | 306 mm x 209 mm x 21 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.