Popis
| Značka | Lenovo |
| Model | ThinkPad Yoga 370 (Touchscreen) |
| Produktový kód | 15225743 |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. |
| Procesor | Intel® Core™ i5-7200U 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 3.10 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 7. Generácia |
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| Úložisko | Nie SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3″ (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | Full HD (1920 x 1080) |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 620 |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 3.1 |
| Čítačka pamäťových kariet | 1 x Micro SD |
| Trackpoint | Trackpoint |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Network modem | 4G Modem |
| Pen for touchscreen | Pen for touchscreen |
| Vek produktu | 2017 |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Rozmery | 314 mm x 223 mm x 19 mm |

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.